LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Customer ID
nl: Klant-ID
