LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: mail
be: пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Save Changes
be: Захаваць змены
