LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Query
el: Ερώτημα

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
