LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Support
hr: Podrška

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: mail
hr: pošta

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Save Changes
hr: Spremi promjene
