LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.31) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: mail
km: សំបុត្រ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖
