LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.32) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Configuration
mg: Fanamboarana
