LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.32) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Standard
my: စံ

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
