LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.32) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: mail
si: ලියුම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
