LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.33) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: mail
ne: पत्र

en: Email
ne: ईमेल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १
