LEADsms Texting (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Appearance
lv: Izskats

en: Web services
lv: Web servisi
