LEADsms Texting (1.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
