LEADsms Texting (1.1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Appearance
fr: Apparence

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Header Text
fr: Texte de l'entête

en: Web services
fr: Services Web
