LEADsms Texting (1.1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Web services
be: Вэб-службы
