LEADsms Texting (1.1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
