LEADsms Texting (1.1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
