LEADsms Texting (1.1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Text Color
es: Color de texto

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Appearance
es: Apariencia

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Web services
es: Servicios web
