LEADsms Texting (1.1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Appearance
et: Välimus

en: Web services
et: Veebiteenused
