LEADsms Texting (1.1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: License Key
hu: Licenckulcs
