LEADsms Texting (1.1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Instructions
nl: Instructies

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Web services
nl: Webservices

en: License Key
nl: Licentiesleutel
