LEADsms Texting (1.1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Appearance
sv: Utseende

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Delay (in seconds)
sv: Fördröjning (i sekunder)
