LEADsms Texting (1.1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
