LEADsms Texting (1.1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Appearance
da: Udseende

en: Instructions
da: Vejledning

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Web services
da: Web-services
