LEADsms Texting (1.1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background Color
ja: 背景色

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Appearance
ja: テーマ

en: Header Text
ja: ヘッダーテキスト

en: Web services
ja: ウェブサービス
