LEADsms Texting (1.1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
