LEADsms Texting (1.1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Web services
lt: Web paslaugos
