LEADsms Texting (1.1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Submit Button Text
pl: Tekst przycisku "Wyślij"

en: Web services
pl: Usługi web

en: License Key
pl: Klucz licencyjny
