LEADsms Texting (1.1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
