LEADsms Texting (1.1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
