LEADsms Texting (1.1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Header Text
tr: Başlık Metni

en: Web services
tr: Web hizmetleri
