Leaflet (10.0.14) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Path
nn: Sti

en: Fields
nn: Felt

en: Read only
nn: Berre les
