Leaflet (10.0.14) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Path
sl: Pot

en: Unknown
sl: Neznan

en: Options
sl: Možnosti

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: Show
sl: Prikaži

en: Read only
sl: Samo branje

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
