Leaflet (10.0.15) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Enable
cy: Galluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Path
cy: Llwybr

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Position
cy: Lleoliad

en: Read only
cy: Darllen yn unig

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Grouping field
cy: Maes dosbarthiad
