Leaflet (10.0.15) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Path
os: Фæндаг
