Leaflet (10.0.18) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Path
sr: Путања

en: Provider
sr: Провајдер

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: View mode
sr: Врста приказа
