Leaflet (10.0.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Enable
ast: Activar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Path
ast: Camín

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Options
ast: Opciones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Show
ast: Amosar
