Leaflet (10.0.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Enable
bg: Активирай

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Center
bg: Център

en: Path
bg: Път

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Options
bg: Параметри

en: Show
bg: Покажи

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Read only
bg: Само четене
