Leaflet (10.0.3) - en to hu translation catalogue (127 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Center
hu: Középen

en: Path
hu: Útvonal

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Map
hu: Térkép

en: Maximum zoom
hu: Legnagyobb nagyítás

en: Minimum zoom
hu: Legkisebb nagyítás

en: Marker
hu: Pontjelző

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Read only
hu: Csak olvasható

en: Input
hu: Bemenet

en: Values
hu: Értékek

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Popup
hu: Felugró

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Token module
hu: <em>Token</em> modul

en: Control
hu: Vezérlés

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Grouping field
hu: Mezők csoportosítása

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Icon URL
hu: Ikon webcím

en: Icon Size
hu: Ikonméret

en: Title Field
hu: Cím mező

en: Choose the field which will appear as a title on tooltips.
hu: Az eszköztippek címeként megjelenő mező kiválasztása.

en: Description Field
hu: Leírás mező

en: Icon anchor
hu: Ikon horgony

en: Geocoder Settings
hu: „Geocoder” beállítások

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Map Height
hu: Térkép magassága

en: Icon type
hu: Ikon típus

en: Which field contains geodata?
hu: Melyik mező tartalmaz geoadatokat?

en: Checked
hu: Ellenőrizve

en: Leaflet Map
hu: <em>Leaflet</em> térkép

en: Map Icon
hu: Térképikon

en: Icon Shadow URL
hu: Ikon árnyék webcíme

en: Icon Anchor
hu: Ikon horgony

en: Popup Anchor
hu: Felugró horgony

en: Leaflet default map.
hu: <em>Leaflet</em> alapértelmezett térkép.

en: Entity Source
hu: Entitásforrás

en: Geocoder settings
hu: Geocoder beállítások

en: Map position
hu: Térkép pozíció

en: Displays a View as a Leaflet map.
hu: Nézet megjelenítése <em>Leaflet</em> térképként.

en: Choose the field or rendering method which will appear as a description on tooltips or popups.
hu: Az eszköztippek vagy felbukkanó ablakok leírásaként használt mező vagy megjelenítési metódus kiválasztása.

en: View modes are ways of displaying entities.
hu: A nézetmódok entitások megjelenítésének különböző lehetséges módjai.

en: Views integration for the Leaflet module.
hu: <em>Views</em> integráció a <em>Leaflet</em> modulhoz.

en: Leaflet map
hu: <em>Leaflet</em> térkép

en: Leaflet Markercluster
hu: <em>Leaflet</em> Markercluster

en: Shadow Anchor
hu: Árnyék horgony

en: Icon Source
hu: Ikonforrás

en: Marker HTML class
hu: Jelölő HTML osztálya

en: Popup content
hu: Felugró tartalom

en: One map | @count maps
hu[0]: Egy térkép
hu[1]: @count térkép

en: Leaflet Views
hu: <em>Leaflet</em> nézetek

en: Map icon
hu: Térkép ikon

en: Shadow anchor
hu: Árnyék horgony

en: Popup anchor
hu: Felbukkanó horgony

en: Leaflet Attachment
hu: <em>Leaflet</em> csatolmány

en: Add additional markers to a leaflet map.
hu: További jelölőket ad hozzá egy <em>Leaflet</em> térképhez.

en: Please add at least one geofield to the view.
hu: Legalább egy „földrajzi mező” hozzáadása szükséges a nézethez.

en: Row @row requires the data source to be configured.
hu: @row sor megköveteli az adatforrás beállítását.

en: Leaflet Marker
hu: <em>Leaflet</em> jelölő

en: Display the row as a leaflet marker.
hu: A sor megjelenítése <em>Leaflet</em> jelölőként.

en: Map height needs to be a positive number.
hu: A térképmagasság pozitív szám kell legyen.

en: Min. Zoom
hu: Legkisebb nagyítás

en: Max. Zoom
hu: Legnagyobb nagyítás

en: Extends Leaflet with the Markercluster library.
hu: <em>Leaflet</em> kibővítése „Markercluster” függvénykönyvtárral.

en: Rendered @entity entity
hu: Megjelenített @entity entitás

en: Marker Clustering
hu: Jelölő csoportosítás

en: Marker Cluster Additional Options
hu: Jelölő-csoportosítás további lehetőségei

en: The @field field is not valid Json Format.
hu: @field mező nem érvényes „JSON” formátumú.

en: Html
hu: HTML

en: Map Control - Geocoder
hu: Térképvezérlő – „Geocoder”

en: Please add at least one Geofield to the View and come back here to set it as Data Source.
hu: Legalább egy „földrajzi mező” megadása szükséges a nézeten ahhoz, hogy itt az, mint adatforrás beállítható legyen.

en: < @entity entity >
hu: < @entity entitás >

en: Leaflet Map: @map
hu: <em>Leaflet</em> térkép: @map

en: Leaflet Icon Documentation
hu: <em>Leaflet</em> ikon dokumentáció

en: Multiple Maps
hu: Számos térkép

en: Check this option if you want to render a single Map for every single Geo Point.
hu: Bejelölve minden egyes „földrajzi pont” külön térképként lesz megjelenítve.

en: Force Map Center & Zoom
hu: Térkép kényszerített középre húzása és nagyítása

en: Map Center
hu: Térkép közepe

en: Hide Map if empty
hu: A térkép elrejtése, ha üres

en: The @token_link is needed to browse and use @entity_type entity token replacements.
hu: @entity_type entitás vezérjel helyettesítéseinek böngészéséhez és használatához @token_link szükséges.

en: Popup Infowindow: @popup
hu: Felugró információs ablak: @popup

en: Popup content: @popup_content
hu: Felugró tartalom: @popup_content

en: Disable zoom using mouse wheel
hu: A nagyítás funkció letiltása egérgörgő használatakor

en: If enabled, the mouse wheel won't change the zoom level of the map.
hu: Engedélyezve az egér görgője nem módosítja a térkép nagyítási szintjét.

en: < @entity entity via ajax >
hu: < @entity entitás Ajaxszal kiszolgálva >

en: Shadow Size
hu: Árnyék méret

en: Path Geometries Options
hu: Útvonal geometria lehetőségek

en: Leaflet Path Documentation
hu: <em>Leaflet</em> útvonal dokumentáció

en: Leaflet Markercluster Js Library
hu: <em>Leaflet</em> „Marketcluster” JS függvénykönyvtár

en: The following replacement tokens are available for the "Popup Content and the Icon Options":
hu: A következő helyettesítési vezérjelek érhetőek el a „Felugró tartalom és ikon lehetőségekhez”:

en: Search Address
hu: Cím keresése

en: Configure Leaflet
hu: <em>Leaflet</em> beállítása

en: View Base Entity (@entity_type)
hu: Nézet alap entitás (@entity_type)

en: Update Entity Source
hu: Entitásforrás frissítése

en: Search an Address on the Map
hu: Egy cím keresése a térképen

en: Enable Map Geocoder Control
hu: Térkép „Geocoder” vezérlő engedélyezése

en: This will add a Geocoder control element to the Leaflet Map
hu: Egy „Geocoder” vezérlőelemet biztosít a <em>Leaflet</em> térképhez

en: Input Size
hu: Beviteli méret

en: The characters size/length of the Geocoder Input element.
hu: A „Geocoder” beviteli elem karakter mérete/hossza.

en: Zoom to Focus
hu: Fókuszálás nagyítással

en: Geocoder Control Specific Options
hu: „Geocoder” vezérlő-specifikus lehetőségek

en: Map height unit
hu: Térkép magassági egysége

en: Map height: @height @height_unit
hu: Térkép magassága: @height @height_unit

en: Circle Marker (@more_info)
hu: Kör jelölő (@more_info)

en: Circle Marker Options
hu: Kör jelölő lehetőségek

en: # Rendered View Fields (with field label, format, classes, etc)
hu: # Megjelenített nézet mezők (mező címkével, formátummal, osztályokkal stb.)
