Leaflet (10.0.6) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Enable
ro: Activare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Center
ro: Centru

en: Path
ro: Cale

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Options
ro: Opţiuni

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Provider
ro: Furnizor

en: Position
ro: Poziţie

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Show
ro: Arată

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Map
ro: Hartă

en: Read only
ro: Numai citire

en: Values
ro: Valori

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Checked
ro: Bifat
