Leaflet (10.0.7) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Options
jv: Opsi

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Show
jv: Kétoknā
