Leaflet (10.2.1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Position
bo: གནས་ས

en: Show
bo: སྟོན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Read only
bo: ལྟ་ཀློག་ཁོ་ན

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
