Leaflet (10.2.1) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktivér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Center
da: Centreret

en: Path
da: Sti

en: Unknown
da: Ukendt

en: Options
da: Valg

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Provider
da: Udbyder

en: Position
da: Placering

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Show
da: Vis

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Map
da: Knyt

en: Maximum zoom
da: Maksimum zoom

en: Read only
da: Læse

en: Values
da: Værdier

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: Control
da: Kontrollér

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Grouping field
da: Grupperingsfelt

en: Data source
da: Datakilde

en: Map Height
da: Korthøjde

en: Icon type
da: Ikontype

en: Checked
da: Markeret
