Leaflet (10.2.13) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Path
gu: પાથ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Map
gu: નકશો

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
