Leaflet (10.2.13) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: Enable
is: Virkja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Center
is: Miðja

en: Path
is: Slóð

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Options
is: Möguleikar

en: Fields
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Position
is: Staðsetning

en: Show
is: Sýna

en: Read only
is: Ritvarið

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
