Leaflet (10.2.17) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Enable
be: Уключыць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Center
be: Цэнтр

en: Path
be: Сцежка

en: Unknown
be: Невядомы

en: Options
be: Налады

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Show
be: Паказаць

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Map
be: Мапа

en: Read only
be: Толькі чытанне

en: Popup
be: Выкідны

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: View mode
be: Лад выгляду
