Leaflet (10.2.17) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: px
mn: пиксел

en: Path
mn: Зам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
