Leaflet (10.2.18) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Read only
ug: ئوقۇغىلى بولىدۇ

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
