Leaflet (10.2.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: Enable
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Center
kk: Орта

en: Path
kk: Жол

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Fields
kk: Өрістер

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
