Leaflet (10.2.22) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Fields
se: Giettit

en: Position
se: Virgi

en: Show
se: Čájet
