Leaflet (10.2.23) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Center
fi: Keskellä

en: Path
fi: Polku

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Options
fi: Valinnat

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Position
fi: Sijoitus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Show
fi: Näytä

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Map
fi: Kartta

en: Read only
fi: Vain luku

en: Values
fi: Arvot

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Grouping field
fi: Ryhmityskenttä

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Checked
fi: Tarkistettu
