Leaflet (10.2.24) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Center
el: Κέντρο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Options
el: Επιλογές

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Position
el: Θέση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Map
el: Χάρτης

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
